deutsch   english   español   français   latvian

12. Odenwald-Bike-Marathon: Hirschberg a.d. Bergstraße OT Leutershausen, 19.09.2010
--- rezultāti pa grupām ---

 
Meklēt visā SI reģistrāstatistiskais novērtējumsentrants (kopā): 318

course K: MTB-Kurzstrecke (30.00 km)

entrants: 131
vieta
up down
number
up down
name
up down
 club
up down
 laiks  ātrums 
km/h
iztrūkumsiztrūkums
(%)
diploms
Senioren I (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
1381 LIPP, Harry Dossenheim 1:21:1922.14------ 
2448 HILD, Ulli RSC-Groß-Umstadt 1:24:1721.36+2:583.65 % 
387 FRÖHLICH, Gregor Team Friedrich 1:26:5620.71+5:376.91 % 
4541 FRITZ, Tino Plastic-Kauf 1:28:5220.26+7:339.28 % 
5387 GAEDE, Steffen SG Poseidon Eppelheim 1:29:4620.05+8:2710.39 % 
6636 LEIB, Sigi Team Gemeinde Rad Otzberg 1:32:4019.42+11:2113.96 % 
7355 STEPHAN, Dirk  1:33:5119.18+12:3215.41 % 
8433 FRIEDRICH, Matthias Team Friedrich 1:34:1019.12+12:5115.80 % 
9632 STEINBRUCH, Volker Uhingen 1:35:4618.80+14:2717.77 % 
10638 MARZINA, Klaus-Jörg Mannheim 1:48:1616.63+26:5733.14 % 
11540 KILGER, Christian Schwetzingen 1:51:2816.15+30:0937.08 % 
12393 SCHREIBER, Bernhard Ilse Team Königsbrunn 1:52:2516.01+31:0638.25 % 
13396 KEILBACH, Eddy Ketsh 1:53:1115.90+31:5239.19 % 
14363 WEDLER, Mario RSC Groß-Umstadt 1:53:3515.85+32:1639.68 % 
15378 EBERHARD, Tobias AMYgoes 1:54:2215.74+33:0340.64 % 
1690 HAGMANN, Felix  1:54:2415.73+33:0540.68 % 
17346 SCHMITT, Frank  1:56:3415.44+35:1543.35 % 
18222 NEUNDÖRFER, Stefan  1:56:3715.44+35:1843.41 % 
19640 ZIEGELE, Christian TV 02 Siedelsbrunn 2:03:1014.61+41:5151.47 % 
20221 NEUMANN, Michael H:RS Sachsen 2:08:3114.01+47:1258.04 % 
21391 BÄR, Alexander Motorrad Höly 2:08:5213.97+47:3358.48 % 
22356 SÜSELBECK, Stefan  2:11:5713.64+50:3862.27 % 
23247 RICHTER, Felix  2:17:5513.05+56:3669.60 % 
24147 KIESEL, Michael movento Racing Team 2:32:2711.81+1:11:0887.48 % 
2572 BURGDORF, Oliver Blackberry 2:54:4710.30+1:33:28114.94 % 
bez vērtējuma
(DNF)
524 MAYERHÖFER, Nicki Heidelberg     

Senioren II (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
1458 GALL, Patrick SZ Calmbach 1:19:1722.70------ 
2157 KOFFLER, Alfred MTBvD Racing 1:32:4219.42+13:2516.92 % 
3100 JAEGER, Marvod Laktatexpress.de 1:33:4919.19+14:3218.33 % 
4389 ENGEL, Hagen TV02 Team Heidelberger 1:39:2018.12+20:0325.29 % 
5366 GADZALI, Jürgen Schriesheim 1:46:5616.83+27:3934.87 % 
6637 EBERHARDT, Börg LSV Ladenburg 1:48:1216.64+28:5536.47 % 
7344 SCHÄFER, Raphael  1:48:1916.62+29:0236.62 % 
8431 JOJADE, Andreas JOJADE 1:48:3416.58+29:1736.94 % 
981 EITZ, Jens RV03 Bürstadt 1:48:3816.57+29:2137.02 % 
10376 BONAVENTURA, Paul Gäsbock-Biker 1:51:3616.13+32:1940.76 % 
11177 LOCHBÜHLER, Stefan Amici Sportivi Heddesheim 1:52:2916.00+33:1241.88 % 
12462 HEMPTINNE, Axel Rimbach 1:53:0715.91+33:5042.67 % 
13242 RAMBOCK, Torsten SV Traisa 1:53:5615.80+34:3943.70 % 
14APLAS, Peter Team wheelsports 1:56:3315.44+37:1647.00 % 
15371 SILKENBÄUMER, Dirk Weinheim 1:57:2815.32+38:1148.16 % 
16514 HOLTZCKE, Peter Heidelberg 2:00:5214.89+41:3552.45 % 
17388 SCHÜßLER, Stephan S-H-B-C 2:01:1714.84+42:0052.97 % 
18641 BAUM, Marc-Henric Wiesbaden 2:01:5114.77+42:3453.69 % 
19375 KNEBEL, Matthias Hirschberg 2:03:1914.60+44:0255.54 % 
20394 WEIDENHÖFT, Andre Hirschberg 2:03:4914.54+44:3256.17 % 
21478 CURSCHMANN, Rainer Wusenheim 2:05:2114.36+46:0458.10 % 
2286 FIENE, Andreas  2:08:4313.98+49:2662.35 % 
23219 MEUTER, Matthias  2:21:1912.74+1:02:0278.24 % 
24143 KECKEIS, Markus LTP Viernheim 2:22:3612.62+1:03:1979.86 % 
25352 SCHWARZER, Günter team - brother - act 2:25:3912.36+1:06:2283.71 % 
2695 HEUSEL, Thomas Mannheim 2:26:0112.33+1:06:4484.17 % 
27140 JAKUBEIT, Thomas  2:27:4012.19+1:08:2386.25 % 
28362 WEBER, Ralf Team Stotz 2:50:0610.58+1:30:49114.55 % 

Senioren III (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
173 CLAGES, Thomas Rathaus Gerger 1:46:5816.83------ 
2395 SIEGNER, Rainer IBC DIMB Racingteam 1:57:4115.30+10:4310.02 % 
3374 HORNUNG, Bernhard Schriesheim 2:00:1414.97+13:1612.40 % 
4365 SWIERS, Norbert Heidelberg 2:00:5014.90+13:5212.96 % 
5364 WACHSMUTH, Dirk Mössingen 2:08:2614.02+21:2820.07 % 
6380 DREGER, Hartmut Beedenkirchen 2:18:3612.99+31:3829.57 % 
7359 TRUSCHEL, Martin  2:28:2312.13+41:2538.72 % 
8385 SCHRÖCK, Joachim Keimfreunde 2:47:1310.76+1:00:1556.33 % 
971 BURGDORF, Erich Blackberry 2:54:4810.30+1:07:5063.42 % 
10373 HEIDER, Jürgen Mannheim 4:26:376.75+2:39:39149.25 % 
bez vērtējuma
(DNF)
170 LAUCK, Michael RIZ CAFE BAR Mannheim     

Herren (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
1639 UHRIG, Moritz Team Heidelberg 1:15:1823.90------ 
2397 MERKEL, Benjamin RMSV Langenbrand 1:16:4923.43+1:312.01 % 
3156 KNAUF, Benjamin Team Magge´s Bikescheune 1:24:3621.28+9:1812.35 % 
4360 VOGEL, Ferdinand MTB-Team2010 1:24:4021.26+9:2212.44 % 
5(NAME BEKANNT) (Verein bekannt) 1:25:1821.10+10:0013.28 % 
682 ELLWANGER, Marcel TV Mosbach Radsport 1:26:0820.90+10:5014.39 % 
7398 KORZ, Tobias Radsport-Rhein-Neckar 1:27:4120.53+12:2316.45 % 
8227 OHLE, Marc  1:30:2819.90+15:1020.14 % 
9542 HAMANN, Ulli Team Heidelberg 1:33:3419.24+18:1624.26 % 
10405 KOPCZYK, Stefan Heilbronn 1:34:2419.07+19:0625.37 % 
11382 KLOTZ, Julian Hirschberg 1:35:0118.94+19:4326.18 % 
12386 KALAB, Stefan SG Poseidon Eppelheim 1:40:4117.88+25:2333.71 % 
1374 DALLMANN, Frank RSC Ladenburg 1:43:1617.43+27:5837.14 % 
1492 HEINRICH, Jochen BBKC Saarbrücken 1:43:4317.35+28:2537.74 % 
15209 MAAHS, Jochen RSG Montabaur - Team Erdinger Alkoholfrei 1:45:2017.09+30:0239.88 % 
1685 FERTIG, Jonathan  1:45:2417.08+30:0639.97 % 
17345 SCHMIDT, Jürgen Team Stotz 1:46:2516.91+31:0741.32 % 
1891 HAUK, Christopher Königsstuhlbikers 1:50:1916.32+35:0146.50 % 
1978 ECKERT, Michael Königsstuhlbikers 2:01:1114.85+45:5360.93 % 
20642 SCHWÖRGER, Thomas Wiesbaden 2:01:5214.77+46:3461.84 % 
21361 WALTER, Herbert  2:04:2914.46+49:1165.32 % 
2284 ENGELMANN, Andreas Team wheelsports 2:15:2513.29+1:00:0779.84 % 
23399 PETERS, Timo Heidelberg 2:21:3612.71+1:06:1888.05 % 
2493 HEITZ, Jonathan CruHam 2:22:1212.66+1:06:5488.84 % 
bez vērtējuma
(DNF)
79 EDELMANN, Peter-Simon      
bez vērtējuma
(DNF)
390 GLAESER, Karsten RC Dresden     

männliche Jugend (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
111 APLAS, Tobias Team wheelsports 1:27:4520.51------ 
294 HEPP, Andreas  1:38:5018.21+11:0512.63 % 
3204 LÖHR, Alexander Radsport Rhein Neckar 1:43:2117.42+15:3617.78 % 
4383 HILL, Matteo Jukadio Heidelberg 1:47:2616.75+19:4122.43 % 
577 DREYER, Julian  1:48:1816.62+20:3323.42 % 
6480 CURSCHMANN, Felix Wusenheim 1:56:3215.45+28:4732.80 % 
7513 HÖLTZCKE, Robin Heidelberg 2:03:5814.52+36:1341.27 % 
8475 CURSCHMANN, Moritz Wüßenheim 2:05:2014.36+37:3542.83 % 
9522 HÖLZCKE, Mistral  2:10:1013.83+42:2548.34 % 
10443 SCHÄFER, Frederik Neckargemund 2:21:3412.71+53:4961.33 % 
1198 HUBER, Timo CruHam 2:22:1112.66+54:2662.03 % 
12426 LUEBCKE, Niklas Heidelberg 2:37:4111.42+1:09:5679.70 % 
13511 TEGTMEYER, Dennis Heidelberg 2:38:1811.37+1:10:3380.40 % 
14370 BURGDORF, Jan Blackberry 2:54:4710.30+1:27:0299.18 % 
bez vērtējuma
(DNF)
224 OBERMÜLLER, Daniel Team Bergstrasse     

mänliche Junioren (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
180 EISWIRTH, Maximilian Radsport Rhein-Neckar e.V. 1:22:1421.89------ 
2537 CARIUS, Nils Team Bike&FUN 1:24:1621.36+2:022.47 % 
383 ENDER, Conrad OBM 1:26:0020.93+3:464.58 % 
423 ASGEIRSSON, Yannic  1:33:2519.27+11:1113.60 % 
5535 JOHANN, Dennis Team Heidelberg 1:43:2917.39+21:1525.84 % 
6372 EICHLER, Pascal Mountainbike Bergstrasse 1:59:0015.13+36:4644.71 % 
712 ARNECKE, Lukas  2:00:3114.94+38:1746.55 % 
8357 THENHART, Vincent  2:02:1314.73+39:5948.62 % 
989 GROSS, Michael TSG Weinheim 2:05:0314.39+42:4952.07 % 

Seniorinnen (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
176 DR. DIPPEL, Christiane TV Auerbach 1:52:3216.00------ 
2392 MARX, Barbara OBM 1:54:0115.79+1:291.32 % 
3367 HASSLINGER, Anette Einhausen 1:59:3915.04+7:076.32 % 
4384 SCHÖNLEBEN, Rebecca Altenbach 2:01:5614.76+9:248.35 % 
588 GRAMMER, Tanja  2:07:1914.14+14:4713.14 % 
6349 SCHRÖDEL, Andrea Königsstuhlbikers 2:08:5113.97+16:1914.50 % 
7220 MILDENBERGER, Helga-Petra  2:35:5211.55+43:2038.51 % 
8347 SCHÖNEFELDT, Susan SV Traisa 2:39:0611.31+46:3441.38 % 
9AUBERT, Kerstin  2:49:3410.62+57:0250.68 % 
10379 AARABI, Kati Mannheim 3:10:019.47+1:17:2968.85 % 

Damen (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
1369 GORGES, Sara-Diane Schriesheim 1:46:4316.87------ 
2377 VOLLHARDT, Daniela AMYGOES 1:54:1415.76+7:317.04 % 
3166 KREIT, Katharina Geländesport for President 2:02:4114.67+15:5814.96 % 
4175 LERCH, Dorothee BBC Saarbrücken 2:03:3714.56+16:5415.84 % 
5348 SCHORK, Lena  3:37:028.29+1:50:19103.37 % 

weibliche Jugend (MTB-Kurzstrecke, 30.00 km)
132 BAUER, Chrissi OBM 2:00:2614.95------ 

course M: MTB-Mittelstrecke (60.00 km)

entrants: 149
vieta
up down
number
up down
name
up down
 club
up down
 laiks  ātrums 
km/h
iztrūkumsiztrūkums
(%)
diploms
Senioren I (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1786 WALSER, Roland www.bike-and-style.de 2:41:1122.33------ 
2866 SCHILLA, Olav DER Radladen-Eberbach 2:41:4122.27+0:300.31 % 
3700 ADE, Steffen Probst-Racing-Team 2:46:0321.68+4:523.02 % 
4800 FRANK, Michael Ilvesheim 2:47:2321.51+6:123.85 % 
5780 TEIXEIRA, Paulo Team Friedrich 2:52:3620.86+11:257.08 % 
6711 DE ROOY, Andy Veloverkes 2:53:2920.75+12:187.63 % 
7860 FRIEDRICH, Michael Drahtesel-Lützenbach.de 2:54:0620.68+12:558.01 % 
8708 BLAHA, Jakub  2:59:4720.02+18:3611.54 % 
9781 TEMME, Alexander RV Germania Hamburg 2:59:4820.02+18:3711.55 % 
10867 MARKOVIC, Slodoban SR Marathon 2:59:5020.02+18:3911.57 % 
11885 HÖPCKE, Nils MTB-Club-Karlsruhe 3:00:0519.99+18:5411.73 % 
12848 BIALAS, Markus Laktatexpress.de 3:00:5219.90+19:4112.21 % 
13730 GÖTZ, Jens Radsport Rhein-Neckar 3:03:1319.65+22:0213.67 % 
14759 MAYER, Achim MSC Sielmingen 3:04:1719.54+23:0614.33 % 
15812 FÜLLER, Thilo TSG Weinheim 3:08:2519.11+27:1416.90 % 
16871 DYER, Rilhard Insel Affen 3:09:0419.04+27:5317.30 % 
17896 STÖHR, Uli RSC Groß-Umstadt 3:09:3618.99+28:2517.63 % 
18849 WENDT, Benny RSC-Ladenburg 3:11:3018.80+30:1918.81 % 
19804 HECHLER, Thomas TG Rimbach 3:19:5818.00+38:4724.06 % 
20897 MARTEN, Jan Bretigner-Kissingen 3:24:0317.64+42:5226.59 % 
21865 KNEFIEL, Thomas Melibokus Biker 3:25:5617.48+44:4527.76 % 
22886 KUBA, Martin Heidelberg 3:26:4217.42+45:3128.24 % 
23744 KEUTEL, Alexander TSG Weinheim 3:28:2917.27+47:1829.35 % 
24762 MOHR, Stefan Königstuhl Bikers 3:28:4517.25+47:3429.51 % 
25712 DIETER, Stefan  3:30:4017.09+49:2930.70 % 
26703 AUBERT, Ronan  3:32:5116.91+51:4032.05 % 
27766 RAECK, Dirk  3:35:0116.74+53:5033.40 % 
28709 BLETZER, Ralf SG Leutershausen 3:38:1316.50+57:0235.38 % 
29768 SAMOL, Gregor  3:39:1716.42+58:0636.05 % 
30855 PLEPLA, Christian Www.melibakus-biker.de 3:40:0516.36+58:5436.54 % 
31883 BRIOT, Markus Schwetzingen 3:40:2916.33+59:1836.79 % 
32793 ZERWECK, Jochen  3:47:5515.80+1:06:4441.40 % 
33845 KETTINGER, Ralf Keimfreunde 3:52:4515.47+1:11:3444.40 % 
34745 KLOFT, Rafl  3:53:4415.40+1:12:3345.01 % 
35784 VESELY, Tomas  4:07:2014.56+1:26:0953.45 % 
36723 FRANK, Steffen  4:09:3514.42+1:28:2454.84 % 
37753 KUMMER, Alexander WF Evonik Röhm 4:27:4813.44+1:46:3766.15 % 
bez vērtējuma
(DNF)
872 HÖTTER, Matthias Alles Easy     
bez vērtējuma
(DNF)
882 STREINRUCK, Alexander RSG Würzburg     
bez vērtējuma
(DNF)
736 HAMBLIN, Mike      
bez vērtējuma
(DNF)
790 WIES, Christian Vinum Autmundis     

Senioren II (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1876 LHELIUS, Werner RSV Linden 2:36:5622.94------ 
2739 HERRMANN, Thomas Sigma Sport 2:44:0221.95+7:064.52 % 
3856 WÖRNER, Marco Laufbach-Biker 2:44:5121.84+7:555.04 % 
4895 HAHN, Klaus Buseck 2:47:3921.47+10:436.83 % 
5733 GROSSMANN, Hubertus GHOST Racing Team 2:51:1421.02+14:189.11 % 
6764 PABST, Mike MTBC Wehrheim 2:55:5020.47+18:5412.04 % 
7880 ECKEL, Markus SSG Bensheim 2:58:1720.19+21:2113.60 % 
8748 KOEHLER, Andreas SV Kirschhausen 2:58:3920.15+21:4313.84 % 
9802 FABIAN, Markus Mountainbike Bergstrasse 3:00:3519.94+23:3915.07 % 
10877 SEYFRIED, Wolfgang TV 02-Heidelberger 3:04:3319.51+27:3717.60 % 
11721 ERDMANN, Lars RV Germania Hamburg 3:08:3419.09+31:3820.16 % 
12900 KAISER, Joachim Nauheim 3:10:0618.94+33:1021.13 % 
13838 SCHACKER, Heinz Pfungstadt 3:10:3218.89+33:3621.41 % 
14758 MAURER, Wolfgang TB1909 Dilsberg 3:11:4118.78+34:4522.14 % 
15778 STROBL, Bernhard Team Friedrich 3:14:3818.50+37:4224.02 % 
16722 FEINDLER, Stefan Königstuhl Bikers 3:17:1618.25+40:2025.70 % 
17714 DREYER, Klaus  3:19:1018.08+42:1426.91 % 
18898 KRANNICH, Udo Schwetzingen 3:19:3718.03+42:4127.20 % 
19775 SOMMERLADE, Bernd DJK Feudenheim 3:21:2117.88+44:2528.30 % 
20837 DEUSSER, Andreas Alsbach 3:22:4417.76+45:4829.18 % 
21799 HEILIG, Matthias Ilvesheim 3:23:1117.72+46:1529.47 % 
22760 MELCHERS, Alexander  3:24:0217.64+47:0630.01 % 
23716 DWORACEK, Udo mentaliban 3:25:0117.56+48:0530.64 % 
24873 GREDEN, Rald RSV Kurpfalz Schwetzingen 3:25:1817.54+48:2230.82 % 
25851 BÖHM, Kai Schwetzingen 3:26:5317.40+49:5731.83 % 
26846 SCHWARZ, Dr. Julian Emittit 3:28:1517.29+51:1932.70 % 
27727 GERBIG, Jürgen DAV Ludwigshafen 3:28:2417.27+51:2832.80 % 
28870 SCHROTH, Jürgen Power Unit Sports 3:29:5317.15+52:5733.74 % 
29755 MALL, Michael  3:29:5417.15+52:5833.75 % 
30757 MASSOTH, Martin Ski Club Heidelberg 3:33:1116.89+56:1535.84 % 
31862 WEIS, Gerhard St. Leon-Rot 3:34:5416.75+57:5836.94 % 
32879 KUHMANN, Michael Radsport-Rhein-Neckar 3:39:2816.40+1:02:3239.85 % 
33724 FREY, Heiko  3:40:5616.29+1:04:0040.78 % 
34710 BORGHINI, Lozenzo Happy Bears 3:40:5916.29+1:04:0340.81 % 
35741 HUBERT, Clemens  3:41:4116.24+1:04:4541.26 % 
36791 WITTRICH, Gregor TTC Hirschhorn 3:42:0916.21+1:05:1341.56 % 
37868 MERKEL, Thomas Ritzelblitz 3:42:5616.15+1:06:0042.06 % 
38704 BAUER, Thomas Ace of Spades Weinheim 3:43:2416.11+1:06:2842.35 % 
39795 HASSLINGER, Achim Einhausen 3:44:1016.06+1:07:1442.84 % 
40774 SMALE, Nigel John  3:44:2416.04+1:07:2842.99 % 
41887 GRIESINGER, Bernhard Heidelberg 3:45:1115.99+1:08:1543.49 % 
42869 LOEFFLER, Uwe Ritzelblitz 3:47:2515.83+1:10:2944.91 % 
43881 SCHLAFMANN, Axel Hassloch 3:47:2715.83+1:10:3144.93 % 
44749 KOHL, Michael  3:47:4315.81+1:10:4745.10 % 
45720 ENTER, Martin Vinum Autmundis 3:49:4415.67+1:12:4846.39 % 
46806 LAUCK, Andreas Heddesheim 3:50:0715.64+1:13:1146.63 % 
47853 JUNGHANS, Axel Königsstuhlbikers 3:50:1715.63+1:13:2146.74 % 
48863 BERING, Andreas Königstuhl Bikers 3:55:4815.27+1:18:5250.25 % 
49852 MÜLLER, Klaus-Peter Taunusstein 4:03:0614.81+1:26:1054.91 % 
50850 SCHWEIGERT, Ralf Hockenheim 4:03:1614.80+1:26:2055.01 % 
vieta
up down
number
up down
name
up down
 club
up down
 laiks  ātrums 
km/h
iztrūkumsiztrūkums
(%)
diploms
51787 WEBER, Phillip Vinum Autmundis 4:09:2814.43+1:32:3258.96 % 
52819 NEUBAUER, Thomas Team Tautz Druckluft 4:12:1214.27+1:35:1660.71 % 
53776 SPRUNG, Volker  4:12:2914.26+1:35:3360.89 % 
54847 HILFENHAUS, Klaos LSV Ladenburg 4:25:2213.57+1:48:2669.10 % 
55751 KRATZER, Michael  4:32:3913.20+1:55:4373.74 % 
56796 KLEINHAUS, Uwe Heißer Sattel Viernheim 4:32:4913.20+1:55:5373.84 % 
bez vērtējuma
(DNF)
878 THOLE, Jan Rea Sport e.V     
bez vērtējuma
(DNF)
729 GLASER, Torsten      
bez vērtējuma
(DNF)
859 KALTER, Klaus Power Unit Sports     
bez vērtējuma
(DNF)
701 ALAND-FLOTHMANN, Siegmar      
bez vērtējuma
(DNF)
794 MÜNCH, Michael Mannheim     
bez vērtējuma
(DNF)
798 SHARMA, Kailash Schliesheim     

Senioren III (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1858 KÖNINGER, Ralf Laufbach-Biker 2:55:0920.55------ 
2894 SCHÄFER, Klemens Neckargemund 3:20:0917.99+25:0014.27 % 
3740 HINZ, Willy  3:22:2517.79+27:1615.57 % 
4889 MANNHERZ, Hartmut Karlsruhe 3:22:4217.76+27:3315.73 % 
5705 BECKER, Stephan  3:29:0517.22+33:5619.37 % 
6820 HILL, Holger RC Traben-Tarbach 3:30:1117.13+35:0220.00 % 
7891 HACK, Hubert RSC Mars Rot Weiß Frankfurt 3:41:0916.28+46:0026.26 % 
8779 STUMPF, Karl  3:51:2015.56+56:1132.08 % 
9864 WENDLAND, Rainer Pfalzraum RSC-Neustadt 3:55:5015.27+1:00:4134.65 % 
10726 FRÖHLICH, Jürgen  3:58:1715.11+1:03:0836.05 % 
11742 ARENZ, Johannes Team Griesheim 4:01:5214.88+1:06:4338.09 % 
12765 RAABE, Dr. Aklanta Helmut Sri Chinmoy Marathon Team 4:04:2214.73+1:09:1339.52 % 
13735 HAACK, Achim  4:12:0714.28+1:16:5843.94 % 
14854 KALETSCH, Gerhard Wiesbaden 4:26:3013.51+1:31:2152.16 % 
15875 WERNER, Fontius Dossenheim 5:03:2311.87+2:08:1473.21 % 

Herren (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1718 EITEL, Florian Rhein Neckar Racing 2:33:5923.38------ 
2763 NEUMANN, Marc  2:34:0523.36+0:060.06 % 
3707 BERNHARDT, Andreas Team BIKE&FUN 2:37:2222.88+3:232.20 % 
4899 SCHITTKO, Bernhard RSV Pfaffenhuber 2:40:2222.45+6:234.15 % 
5840 GALLBRAITH, Robert Ezo Döner Racing Team 2:42:4922.11+8:505.74 % 
6754 KUNDERT, Marc Ebbelwei-Express 2:46:4021.60+12:418.24 % 
7817 ZACHER, Benjamin Mountainbike Bergstrasse 2:46:5521.57+12:568.40 % 
8893 WOYNA, Lars Worms 2:49:0421.29+15:059.80 % 
9743 KEßLER, Christoph MTB Karlsruhe 2:52:5620.82+18:5712.31 % 
10857 BAUMANN, Michael Laufbach-Biker 3:02:1819.75+28:1918.39 % 
11789 WERNER, Marius  3:12:3418.69+38:3525.06 % 
12841 KNAPP, Julian Mountainbike Bergstrasse 3:13:5818.56+39:5925.97 % 
13839 HECK, Mathias EZO DENER RACING TEAM 3:30:0617.13+56:0736.44 % 
14890 TEICHEL, Christian Wiesbaden 3:35:0316.74+1:01:0439.66 % 
15750 KRAFT, Matthias  3:36:4216.61+1:02:4340.73 % 
16842 GEYER, Christoph Darmstadt 3:49:0715.71+1:15:0848.79 % 
17844 ANDERS, Werner Keimfreunde 3:52:4815.46+1:18:4951.19 % 
18747 KNÖGEL, Martin RSV Schriesheim Ladenburg 3:58:5315.07+1:24:5455.14 % 
19843 GOISSER, Bastian Einhausen 4:09:3514.42+1:35:3662.08 % 

mänliche Junioren (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1767 RÖSCH, Patrick  2:51:4220.97------ 
2861 FRIEDRICH, Raphael Andre Drahtesel-Lützenbach.de 3:44:0716.06+52:2530.53 % 

Tandem (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1400 DOMINIK DILCHER, Edith Dicks Team Space Camper/Melibokus Biker 3:34:5716.75------ 

Seniorinnen (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1888 SILKE, Keinath Corratec World Team 3:06:5119.27------ 
2801 FABIAN, Konny Mountainbike Bergstrasse 3:13:5818.56+7:073.81 % 
3777 STROBL, Berit Team Friedrich 3:45:0416.00+38:1320.45 % 
4892 BEST, Nadine VC-Frankfurt 4:09:3014.43+1:02:3933.53 % 
5792 WOERNER, Karin  4:39:3312.88+1:32:4249.61 % 
6706 BENNETT, Julia Happy Bears 4:47:5412.50+1:41:0354.08 % 

Damen (MTB-Mittelstrecke, 60.00 km)
1874 KETTENRING, Miriam Toxoholic's 3:12:4818.67------ 
2884 KRANS, Lotte Kieler RV 3:42:1016.20+29:2215.23 % 
3797 RAITH, Stephanie Eschenbach 4:58:2212.07+1:45:3454.75 % 

course L: MTB-Langstrecke (90.00 km)

entrants: 38
vieta
up down
number
up down
name
up down
 club
up down
 laiks  ātrums 
km/h
iztrūkumsiztrūkums
(%)
diploms
Senioren I (MTB-Langstrecke, 90.00 km)
1605 PSCHEIDL, Alexander Team Texpa-Simplon 3:49:2223.54------ 
2133 SCHAAL, Steffen FXX International Mountain Cycling Team 3:57:0622.78+7:443.37 % 
3125 HUBER, Stefan  4:14:1121.24+24:4910.82 % 
4134 SCHALOW, Eric  4:33:1419.76+43:5219.13 % 
5126 KIRSTE, Vincent MTBvD 4:56:1618.23+1:06:5429.17 % 
6128 LEE, David  5:55:1015.20+2:05:4854.85 % 
7127 KRÄUTER, Marco Chilled Orange 6:12:5214.48+2:23:3062.56 % 
8578 BERGER, Carl Team Tomate 6:29:0813.88+2:39:4669.66 % 
bez vērtējuma
(DNF)
602 BILLIAN, Patrick SG Stern Gaggenau     
bez vērtējuma
(DNF)
120 CSAKI, Zoltan SG Stern Mannheim     
bez vērtējuma
(DNF)
147 LEIFER, Immanuel Thömus Factory Team     
bez vērtējuma
(DNF)
145 WERHAHN, Daniel      
bez vērtējuma
(DNF)
132 ROGLER, Phillipp MRSC Ottenbach     

Senioren II (MTB-Langstrecke, 90.00 km)
1131 REITZ, Günter Team Firebike Drössiger 4:07:0221.86------ 
2148 GEBHARDT, Rainer Pedalteufel Donzdorf 4:09:3321.64+2:311.02 % 
3628 LIEBSCHER, Jörg MRW Frankfurt 4:32:1019.84+25:0810.17 % 
4614 VAN DER BROEK, Gerrti Stappenbelt 4:37:0019.49+29:5812.13 % 
5623 STAPPENBELT, Gert Stappenbelt 4:37:0119.49+29:5912.14 % 
6579 SCHNAIBLE, Stefan SG Stern Gaggenau 4:46:5418.82+39:5216.14 % 
7566 VON AMENDE, Bören RSV Pfaffenhober 5:02:3917.84+55:3722.51 % 
879 BEIDERWIEDEN, Frank  5:18:0216.98+1:11:0028.74 % 
9142 WALTER, Axel  5:20:2716.85+1:13:2529.72 % 
10129 MUNKES, Thomas LT-Spessart Team Leverkus 5:39:0915.92+1:32:0737.29 % 
11135 SCHERER, Raphael  5:48:1515.51+1:41:1340.97 % 
bez vērtējuma
(DNF)
121 DEGEN, Martin RSG Mannheim     
bez vērtējuma
(DNF)
141 WALLESCH, Jörg RSV Kirchheim/N     
bez vērtējuma
(DNF)
130 PLANCKART, Hans Smart Cycling Marathon Team     
bez vērtējuma
(DNF)
124 HAAG, Rainer LT Kirrlach     
bez vērtējuma
(DNF)
600 HOCKE, Michael SG Stern Gaggenau     

Senioren III (MTB-Langstrecke, 90.00 km)
1137 STOPFER-NUßBAUM, Wolfgang  5:49:2115.46------ 

Herren (MTB-Langstrecke, 90.00 km)
1611 SCHNEIDAWIND, Christian Team Texpa-Simplon 3:49:3223.53------ 
281 COCONCELLI, Jochen Radwerk Racing Team 4:06:0721.94+16:357.22 % 
3123 GRUBER, Konrad Radsport Schneider Backnang 4:37:2419.47+47:5220.85 % 
4146 ZÄNKER, Thomas  4:44:3818.97+55:0624.01 % 
5136 SCHNEIDER, Ralf Team Steinlach-Wiesaz/RV Gomaringen 4:45:2118.92+55:4924.32 % 
6150 SCHMIT, Christian Krisa 5:35:3316.09+1:46:0146.19 % 

Damen (MTB-Langstrecke, 90.00 km)
1149 KLEIN, Isabelle Krisa 5:35:3316.09------ 
bez vērtējuma
(DNF)
151 GRÜBER, Almuth Schriesheim